درباره ما


شرکت تولیدی صنعتی سیکلت سازان آسیا فعالیت خود را در سال 1385 در زمینی به مساحت 8000 مترمربع واقع در شهرک صنعتی شکوهیه آغاز کرد . این واحد صنعتی با بهره گیری از کارشناسان باتجربه در زمینه تولید موتورسیکلت و قطعات که همواره مسئول کنترل دو خط تولید مکانیزه در کارخانه هستند , سعی فراوان در مونتاژ دقیق و منحصر به فرد محصولات تولیدی خود را دارد . این اندیشه ، باعت تولد برند زیگما که در صنعت موتورسازی کشور جزء برترین های کیفیت قرار دارد ، گردید . تفکر بهترین کیفیت در کنار بهترین خدمات ، باعث پیشبرد مداوم اهداف شرکت من جمله تولید موتورسیکلتی باکیفیت و بدون رقیب شده است .

با موفقیت چشم گیر و استقبال بالای بازار از محصولات با برند زیگما ، شرکت تصمیم به تولید موتورهای متنوعی از جمله ساچ آلمان ، زیگما سیویک 135 نمود ..

اطلاعات مربوط به عملكرد شركت موتورسازان طي سالهاي اخير حكايت ازكسب نتايج مطلوب در زمينه هاي مختلف و بهبود شاخصهاي كليدي عملكرد دارد. كسب نشان تولید برترین موتور سی جی ایران و تولید انواع موتورسیکلت ها در کلاس های متفاوت با بهترین کیفیت ، دستاوردهاي قابل توجه شركت محسوب مي‌گردد .بكارگيري روش هاي نوين مديريتي از جمله ترويج و استقرار نظام مديريت استراتژيك، سيستمهاي مديريت كيفيت و زيست محيطي و مهمتر ازهمه توجه به جايگاه ويژه منابع انساني و توسعه مشاركت و انگيزش آنها در كنار توجه به  مصالح تمامي ذينفعان شركت از جمله عوامل موفقيت‌هاي اين شركت بشمارميرود.

تفکر حاکم بر شرکت زیگما ،بر دو اصل مهم رضایتمندی مشتریان و رضایتمندی منابع انسانی استوار است .

ما همه همت خود را بر آن نهادیم تا با رشد و ارتقاء کیفی محصولات داخلی ، قدم بلندی در راستای ارتقاء جایگاه برندهای ایرانی در سطح داخلی و خارجی برداریم .